פרגולה לחניה – מחירים, אפשרויות ועוד

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
פרגולות עץ תמונות

הדרך שלכם לפרגולה מתחילה כאן

לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו ל-077-8042040

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מכירים את זה שאתם יוצאים מהבית ביום חם ורק מחכים להיכנס לרכב ולהדליק את המזגן במלוא הכוח? ברגע שאתם נכנסים אתם מקבלים לפרצוף מכת חום מטורפת שגורמת לכם להרגיש כמו נוודים במדבר סהרה? מחליטים להתעלם לרגע מתחושת אי הנוחות, מכיוון שאתם ממהרים לפגישה, אבל ברגע שאתם מניחים את הידיים על ההגה אתם מקבלים כוויה ומבינים שלא תתניעו בדקה או שתיים הקרובות? בדיוק בשביל מקרים אלו כדאי לכם לשקול את האפשרות להתקין פרגולה לחניה הפרטית שלכם, כזו שתשמור על האוטו בטמפרטורה סבירה ותבטיח שישאר נקי ומצוחצח מבלי חשש לצואה של ציפורים או עטלפים.

פרגולה לחניה יכולה להיות פרגולה תלויה, כזו שאינה נתמכת על ידי עמודים הנמצאים על פני הקרקע, או פרגולה עומדת. במרבית המקרים אנשים בוחרים בפרגולה תלויה עקב שיקולי עלות ושטח. פרגולה לחניה התלויה באוויר עשויה בדרך כלל מחומרים קלים ויכולה להיות מתקפלת ואף חשמלית. פרגולה עומדת לרוב תהיה בנויה מעץ או אלומיניום. פרגולה עומדת צריכה להיות יציבה ולהיבנות לפי תכנון מוקפד על ידי צוות עובדים מיומן. את בסיסי העמודים יש לקבע לקרקע באמצעות בסיס בטון.

למה כדאי להתקין פרגולה לחניה?

לפני שאתם מצקצקים בלשונכם ואומרים לעצמכם "בשביל מה אני צריך את ההוצאה המיותרת הזו? במאה השנים האחרונות אנשים הסתדרו יופי בלי פרגולה לחניה!", נספר לכם מדוע למרות הכל כדאי להתקין פרגולה לחניה שלכם, ואילו יתרונות רבים יש להתקנת פרגולה – למרות ההוצאה הכספית:

 1. מזג אוויר – האקלים הים תיכוני שאנו חיים בו מזמן לנו הפתעות יום ביומו. לא פעם התעוררנו בחודש מאי לגשם זלעפות שהרטיב אותנו כליל, או שיצאנו בבוקר פברואר עם מעיל רק כדאי לגלות שבחוץ יש שרב מטורף. פרגולה לחניה תשמור על האוטו שלכם מוגן בכל תנאי מזג האוויר. בגשם האוטו שלכם ישאר נקי ויבש, ובשרב תוכלו להיות בטוחים שהוא לא הופך למיקרוגל או תנור.
 2. פגיעות חום – תנאי חום קיצוניים ושמש עוקצנית עלולים לפגוע ברכב שלכם בחלקו החיצוני וגם בחלקו הפנימי. הריפוד של המושבים, הפלסטיקה, הלוח החשמלי והמתכות עלולים להינזק עקב חשיפה מוגברת לתנאי חום קיצוניים. פרגולה לחנייה תשמור על הרכב שלכם חכם בשמש. 
 3. הגנה מפני לכלוך – בין אם אתם גרים בבית מוקף עצים ובין אם לא, הרכב שלכם עלול להיות חשוף לענפים ופירות שנופלים מן העץ, או מצואה של ציפורים ועטלפים המרחפים בשמיים ולא חושבים לאן הם מכוונים. פרגולה לחנייה היא כמו מטרייה מפני פגיעות אוויריות 😉
 4. שדרוג עיצובי – עמלתם כל כך קשה על עיצוב הבית והגינה, שכרתם מעצבי פנים וחוץ שדייקו כל דבר קטן כדי שתקבלו את בית חלומכם, אז את החניה תשאירו עירומה? פרגולה לחניה היא המשך ישיר של עיצוב הבית, והיא מוסיפה הוד והדר לעיצוב הכללי. אם אנחנו כבר עובדים קשה ומשקיעים כל כך הרבה בבית, אז למה שהוא לא יהיה יפה ומעוצב גם מבחוץ?

אתגרים בהתקנת פרגולה

כמו בכל דבר בחיים, גם בהתקנת פרגולה לחניה צצים אתגרים מסוימים שיכולים להקשות עלינו, אז בואו נהיה מוכנים מראש. הנה מספר אתגרים נפוצים בהתקנת פרגולה לחניה:

 1. עלות – המחירון של התקנת פרגולה לחניה משתנה בהתאם לסוג הפרגולה שתרצו. מחירה של פרגולה תלויה פשוטה שונה ממחירה של פרגולה חשמלית. יש לעשות בדיקה וסקר שוק לפני שתחליטו על סוג הפרגולה כדי שלא תהיו מופתעים ותיאלצו לסגת מההתקנה.
 2. היתר בניה – על פי החוק במדינת ישראל התקנת פרגולה לחניה מצריכה קבלת היתר בחלק מן המקרים. בדקו את סוג הפרגולה שאתם מתכננים להקים ועברו על נוסח החוק כדי שתהיו בטוחים האם עליכם לדווח לוועדה המקומית לקבלת אישור מתאים.
 3. תנאי שטח – כמות השטח שברשותכם היא אלמנט משמעותי שמשפיע על סוג הפרגולה שתוכלו להקים אצלכם בחניה. אם ברשותכם שטח מצומצם, קיים סיכוי גבוה שתוכלו להקים אך ורק פרגולה תלויה באוויר. התייעצו עם איש מקצוע מתאים כדי שתוכלו לקבל תמונת מצב לגבי סוג הפרגולה לחניה שתתאים לשטח שברשותכם. 

מחיר התקנת פרגולה לחניה

התקנת פרגולה לחניה היא עבודה מגוונת בעלת המון משתנים, היא משתנה מקצה לקצה בהתאם לעלות, כמות השטח, סוג החומרים ועוד. כדי לחסוך לכם זמן יקר של סקר שוק ארוך ומתיש, אספנו עבורכם את המחירים המשוערים של התקנת פרגולה לחניה:

 1. התקנת גגון פשוט לחניה – כ-500 ש"ח למ"ר.
 2. התקנת פרגולת עץ על עמודים – כ-600 ש"ח למ"ר.
 3. התקנת פרגולה תלויה מאלומיניום – כ-700 ש"ח למ"ר.
 4. סגירת חנייה מקורה לרכב – כ-900 ש"ח למ"ר.
 5. התקנת סוכך מתקפל לחניה – כ-1100 ש"ח למ"ר.

אצלנו בפרגולה אקספרט אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את ההצעה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. 

המומחים שלנו יסקרו את השטח שברשותכם ויתנו לכם הצעת מחיר הוגנת כדי שהתקנת פרגולה לחניה לא תהיה עבורכם חלום רחוק, אלא קרוב, קל ובר השגה. 

רגע! לפני שאתם עוזבים...
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ללא התחייבות