אודות פרגולה אקספרט

אז מי אנחנו, ומה מטרת האתר הזה?

שלום, ונעים להכיר!

אנחנו חברת פרגולה אקספרט, אשר בנויה מחבורת בעלי מקצוע שאוהבים לבנות פרגולות ולהתפתח במקצוע שלנו. אנחנו אף פעם לא מתעייפים מתכנון פרגולה יפהפייה או עיצוב חצר שתהפוך את הבית שלכם לאטרקטיבי יותר 😃 

במשך שנים הקפדנו להתעדכן בכל מידע חדש בשוק הפרגולות, ועם הזמן גילינו שהרבה מידע מושמט בתהליך הקנייה, שטרנדים שווים שמתחילים בחו"ל מגיעים לארץ באיחור, ובקיצור – שיש צורך באתר שירכז מידע חשוב וילווה את הקונה צעד אחר צעד בדרך לקניית הפרגולה המושלמת, כזו שלא רק תיתן צל אלא גם תחמיא למבנה הבית והחצר, תשמש למגוון מטרות ותחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. 

המשכנו לצבור ניסיון בתחום וליצור תוכן רלוונטי ומעניין, ובסוף הגיע הזמן להגשים את החלום: אנחנו גאים להציג בפניכם את אתר פרגולה אקספרט! כאן אנו נרכז מידע ברור ומפורט, בנוגע לכל שלב בתכנון הפרגולה שלכם, ויפורסמו מדריכים שיעזרו לכם להכריע התלבטויות לפי נתוני הבית הפרטי שלכם. בנוסף, נקפיד לפרסם כאן עדכונים שוטפים על טרנדים בתחום הפרגולות מהארץ ומחו"ל, כך שבכל נקודת זמן תדעו שיש בידכם את כל הכלים הרלוונטים לבניית הפרגולה הטובה ביותר בשוק.

כבעלי מקצוע עם ניסיון רב בתחום, ומאות עבודות ופרויקטים שביצענו, אנחנו יכולים להעיד על עצמנו כמומחים בתחום הפרגולות, ונעבוד במרץ על מנת לבנות לכם את הפרגולה המושלמת.

 

מתכננים את הפרגולה שלכם?

האתר וכל תכניו עומדים לרשותכם, ואנחנו מזמינים אתכם לסייר, לקרוא את הכתבות השונות ולשאול שאלות.

רוצים לבנות פרגולה?

נשמח לדבר איתכם ולתכנן עבורכם את הפרגולה המושלמת. צרו איתנו קשר ממש כאן: