סוככים למרפסת ולחצר

למרות שפרגולה מוסיפות נופך חיובי לכל חצר, לא תמיד היא פתרון ההצללה המתאים. מעוניינים להפחית את עוצמת השמש במרפסת קטנה? מחפשים אמצעי לקירוי היציאה לחצר בלי להציב פרגולה יקרה ומאסיבית? בכל מקרה בו אתם מעוניינים להוסיף צל בלי להתקין פרגולה – סוכך איכותי הוא הפתרון עבורכם.

עולם הסוככים התקדם במהירות מאז ימי הסוככים הפשוטים. כן כן, אלו שכיסו את הכניסה לחנויות המכולת של שנות החמישים כבר פחות באופנה 😉 אמנם תמיד ניתן להתקין סוכך פשוט וטוב לשמירה על הצל במרפסת, אבל אין סיבה להסתפק בפיסת בד פשוטה שתתרפט עם הזמן, תצבור לכלוך ואבק ותירטב בגשם. הסוככים המודרנים לא רק מצויידים בבד חסין מים ולכלוך ועמיד במיוחד אלא גם ניתן לצייד אותם במנגנון קיפול חשמלי משוכלל שישמור על חיי הסוכך לאורך שנים.

בבואנו לבחור את דגם הסוכך המתאים ביותר למרפסת או לחצר שלכם חשוב לשים לב לכמה גורמים משמעותיים: מהו כיוון השמש ובאילו שעות היא דומיננטית בצד זה של הבית? מהו מזג האוויר הנפוץ באזור – האם יש סכנה לגשם חזק בתדירות גבוהה, שישחק את הסוכך במהירות? האם הסוכך יכול להישאר במקומו בכל זמן או שיש צורך בסוכך מתקפל? 

נשמח להגיע עד אליכם, לאפיין את הצורך שלכם ולהשתמש בידע הנרחב שצברנו במהלך שנים של עבודה במקצוע כדי להתאים לכם את הסוכך החדשני והיעיל ביותר. סוכך טוב הוא סוכך שיתאים לבית שלכם כמו כפפה ליד, יחמיא לעיצוב ויגן עליכם מהשמש הקופחת! צרו קשר דרך הטופס ונחזור אליכם במהרה:

הדרך שלכם לפרגולה מתחילה כאן

לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תמונות - סוככים למרפסת ולחצר

מה עוד חשוב לדעת בהתקנת סוככים

מה ההבדל בין דגמי הסוככים השונים?

תוכלו להתקין כיום סוכך ייעודי לכל מטרה שתרצו: סוכך למרפסת, סוכך לחנייה, סוכך לחצר, סוכך לדלת, סוכך לכניסה… הסוככים פועלים בצורות שונות: סוכך ממונע, סוכך מכני בעל זרועות מתקפלות, סוכך קבוע שאינו מתקפל, סוכך מסילה שמוגף כמו חלון בעת הצורך, סוכך מסך שמורכב ממעין תריסי בד שנמתחים מלמעלה, ועוד. כל סוכך פועל קצת אחרת (חלקם בעלי מנוע, חלקם מכניים, חלקם קבועים, חלקם נעים במנגנון תריס) ולכל מקום יתאים סוכך אחר בהתאם לתנאי השטח. אנו נשמח לבדוק מהו הסוכך המתאים ביותר עבורכם ולהתקין לכם סוכך יעיל.

מהם הפיצ'רים שניתן להוסיף לסוככים?

הסוכך הבסיסי יורכב ממסגרת ברזל עליה מתוח בד שיגן מהשמש. אבל לא תמיד נרצה להסתפק בסוכך בסיסי (שיישחק במהירות) אלא להתקין סוכך משוכלל בעל תוספות שישמרו עליו היטב לטווח הארוך. 

ראשית, ניתן לבחור בסוכך ממונע – כלומר, סוכך שיתקפל בלחיצת כפתור. כך תיחסך לכם ההתעסקות עם מנגנון מכני חורק וכבד, הסוכך יקפל את עצמו ללא תקלות. 

שנית, ניתן להוסיף כיסוי שיגן על הסוכך המקופל (קסטה) כך שאם יורד גשם חזק או שפורצת רוח חזקה לאחר שקיפלתם אותו, הבד לא יושפע מהאקלים כלל. 

בנוסף, לחלק מהסוככים ניתן להוסיף חיישן רוח, שיקפל אותו באופן אוטומטי בזמן רוח חזקה וכך ישמור עליו מהנזק שעשוי להיגרם לו במצב פתוח.

בד הסוכך מיועד לשהייה בחוץ ולכן הוא לא ידהה מהשמש ויסנן קרינת UV.

ומהם מחירי הסוככים?

מחירי הסוככים נמדדים לפי שני פרמטרים: גודל הסוכך במטרים רבועים וסוג הסוכך. המחיר למ"ר נע סביב 200 עד 600 ש"ח, בהתאם לסוג, ולכן מחיר הסוכך כולו נע לרוב בין 1,000 ל-9,000 ש"ח. 

שוקלים איזה סוכך יתאים לכם? מחפשים פתרון הצללה ולא בטוחים איזה? דברו איתנו לייעוץ מקצועי חינמי ולהצעת מחיר משתלמת!