מהן פרגולות סגורות ומתי נעדיף להשתמש בהן?

הדרך שלכם לפרגולה מתחילה כאן

לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו 

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תוכן עניינים

פרגולות הן נפלאות. הן עוזרות לעיצוב רענן של חלל החצר, הן מספקות תחכום עיצובי למבנה הבית, הן מעניקות צל וחלל מחיה נוסף. אבל למרות שמדובר באובייקט שישפר מאוד את עמידות החצר או המרפסת לאיתני הטבע, זה עדיין לא חדר נוסף בבית. אם אתם שואפים להרחיב את הבית ואת חללי המחיה בצורה שתאפשר לכם להשתמש בתחום הפרגולות כמעט כמו בשאר הבית – זה הזמן לשקול לשדרג את הפרגולה שלכם לפרגולה סגורה.

מהי פרגולה סגורה?

לאחר התקנת פרגולה רגילה – כזו עם שתיים או ארבע רגליים וגג – קיים בידינו, בעצם, שלד של חדר בבנייה קלה. התוואי מוכן, עמודי הפרגולה מסמנים את פינות החדר והגג (המרכיב החשוב ביותר) שומר על החלק העליון של "החדר" מפני גשם ושמש. במקרה בו הפרגולה שלכם בעלת גג פתוח ולא סגור, ניתן כמובן לסגור אותה בעזרת חומרים שונים כדי להגיע למצב המדובר.

מתי מומלץ להשתמש בפרגולה סגורה?

קיום פרגולה כזו פותח עולם חדש של אפשרויות בפני בעלי הבית. במידה והם מעוניינים בחדר משחקים אך אין חדר פנוי בבית, ניתן לסגור את הפרגולה ולהסב אותה לחלל סגור שיתפקד כחדר אטום ונעים למשחקי הילדים. במידה ואחד מבני הבית צריך חלל עבודה, סגירת פרגולה היא דרך מעולה ליצור אזור אינטימי ושקט לשימוש מקצועי. לפעמים מדובר פשוט ברצון להוסיף תחושת מרחב לבית, למרפסת או לסלון. פרגולה סגורה מאפשרת לבני הבית להשתמש בשטח החיצוני לבית ממש כמו בחלק פנימי, כך שאזור שעד כה הושבת בעונות בעלות מזג אוויר קיצוני – יוסב משימוש של 50% לשימוש של 100% בהליך סגירה פשוט ומהיר.

אם חסר לכם מקום בבית אבל יש מקום בחצר, אם אתם חולמים על חדר נוסף אבל לא יכולים לשלם תקציב בנייה כעת, אם אתם מחפשים פתרון מהיר, שקט וחכם – פרגולה סגורה עשויה לשנות לכם את איכות החיים לטובה.

מאילו חומרים בונים את הפרגולה הסגורה?

ניתן לסגור את הפרגולה בשימוש בכמה שיטות: 

  • פאנלים: הדרך להפוך את הפרגולה לחדר אטום וכמעט אמיתי. לשלד הפרגולה יחוברו פרופילים מפח (מבודדים מאוד) ביניהם יוכנס קלקר לבידוד – והתוצאה תשמור עליכם כמעט כמו בחדר שבנוי בבנייה קבועה, בעלות נמוכה בהרבה.

 

  • פרגולה סגורה PVS – חלונות שקופים, עמידים ויציבים מאוד (וניתנים להזזה) שנותנים לפרגולה הסגורה מראה יוקרתי ומאפשרים משחק עם וילונות שונים ליצירת חדר שקוף ומיוחד.

 

  • ברזנט – שימוש בבד אטום. פתרון זול ומהיר, בו ניתן לשלב חלונות PVC ליצירת מראה פתוח יותר. התוצאה נראית עראית יותר מפתרונות אחרים אך מאפשרת לסגור את הפרגולה בקלות בכל זמן.

מתעניינים בפרגולות סגורות ורוצים להפוך את הפרגולה שלכם לפרגולה סגורה? מחפשים דרך להוסיף לחלל הבית והחצר עוד מתחם סגור בלי עלויות בניית חדר נוסף? נשמח לעזור לכם בהתלבטות, להסביר לכם מה ידרוש תהליך בניית פרגולה סגורה ולשלוח את אנשי המקצוע שלנו לתכנן עבורכם את הפרגולה האולטימטיבית. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

יוסי מזרחי
יוסי מזרחי

עם ניסיון של מעל עשור בתחום. מתקין מקצועי ומדיוק עם חשיבות רבה לפרטים הקטנים .

אהבתם? שתפו מאמר זה!
התקשרו עכשיו
רגע! לפני שאתם עוזבים...
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ללא התחייבות