פרגולות אלומיניום דמוי עץ – יתרונות וחסרונות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
התקנת פרגולות אקספרט

הדרך שלכם לפרגולה מתחילה כאן

לקבלת הצעה משתלמת חייגו עכשיו ל-077-8042040

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"יאללה יאללה, תפסיקו להמליץ לנו על פרגולות אלומיניום כל היום, זה פשוט לא נראה טבעי!" ככה אתם נשמעים בחיפוש אחר הפרגולה המושלמת שלכם? תנו עוד צ'אנס אחד לפרגולות אלומיניום, כי יש לנו אחלה בשורה עבורכם: פרגולות מאלומיניום דמוי עץ נראות בול כמו בחלומות שלכם ועדיין מצליחות להחזיק בכל היתרונות של פרגולות אלומיניום. בקיצור – ווין ווין.

במה מדובר?

הפרגולה צריכה לשרת מספר מטרות: קודם כל, להעניק לכם חצר מוצלת ומוגנת משמש. שנית, להשתלב עם סגנון העיצוב של הבית והחצר. ולבסוף, להעניק לכם מרחב מחיה שמתאים לשגרה מחוץ לבית ויכול לכלול: הגנה מגשם, תאורה, צמחים מטפסים, בניית סוכה וכו'.

סוגי הפרגולה השונים כוללים פרגולת אלומיניום, פרגולות עץ ופרגולות ברזל. פרגולת ברזל היא מורכבת ויקרה, ונהוג להתקין אותה במקרים נדירים עבור בתים מסגנון מסוים. פרגולות עץ הן פרגולות "מהדור הישן" – פרגולות טבעיות, יפות ופשוטות, שמשדרות חיבור לטבע ונוחות. ופרגולות אלומיניום? הן הפרגולות הכי עמידות בשוק – אין צורך לתחזק אותן אף פעם, הן חזקות במיוחד, קלות מאוד וקל לקרות אותן ולשלב בהן מנגנונים לתאורה, סגירת גג, סגירת מרפסת ועוד.

כדי להשיג את יתרונות פרגולת האלומיניום ביחד עם מראה טבעי ופשוט, הומצא סוג חדש של פרגולות: פרגולות אלומיניום דמוי עץ. בשיטה זו לוקחים קורות אלומיניום שהוסבו למראה של קורות עץ, ומשתמשים בהן לבניית הפרגולה. התוצאה היא פרגולה שנראית כמו פרגולת עץ חדשנית ויפה ומחזיקה מעמד לאורך עידנים בלי להתבלות, ממש כמו כל פרגולת אלומיניום.

איך עושים את זה?

כדי להעניק לקורות האלומיניום מראה של עץ נעשה שימוש בשתי טכניקות משולבות:

  • על קורות האלומיניום מוצמד בטכניקת ואקום הדפס עץ לפי ההעדפה שלכם. בהיר, כהה, מגוון, בעל מראה עץ כזה או אחר – הכל אפשרי.
  • עכשיו הקורות נכנסות לתנור תעשייתי שמקבע את ההדפס בעזרת חום חזק. כך הצבע מתחזק והקורות נשארות אטומות למים, עמידות וחזקות. אין צורך בשיוף מדי שנה, אין צורך בצביעה בחומר נוגד מזיקים, האלומיניום לא מתייבש ולא נסדק, הוא עמיד בפני אש ולא יסכן אתכם… בקיצור, עמיד לחלוטין.

כדי לדמות את מראה פרגולת האלומיניום לעץ עד כמה שניתן, אפשר להרכיב את קורות האלומיניום אחת על השנייה למראה עץ מרובד. בעקבות הטיפול שעברו קורות האלומיניום, גם המגע בהן ירגיש ממש כמו נגיעה בקורות עץ.

העבודה עם אלומיניום נקייה יותר מהעבודה עם עץ. קורות האלומיניום מגיעות מוכנות ולא דורשות ניסור ושיוף. תוך זמן קצר החצר שלכם תיראה לגמרי אחרת – בלי שתצטרכו לנקות אחר כך.

נשמע מושלם. איפה הקאצ'?

תלוי בתקציב שלכם. באופן כללי – מדובר במוצר נהדר שמאפשר לכם להרגיש הכי טבעיים שבעולם ועדיין להנות מפרגולה נוחה לתחזוק ובטיחותית במיוחד. אך בשל האיכות המעולה, התשלום על פרגולת אלומיניום לרוב יהיה גבוה יותר מהתשלום על פרגולת עץ בסיסית. אל דאגה, ההפרש לא גדול ומאחר ופרגולת אלומיניום תחסוך לכם עלויות תחזוק שנתיות, ההוצאה בהחלט תשתלם כעבור מספר שנים, אפילו יותר מאשר ברכישת פרגולת עץ.

רוצים לתכנן פרגולה מופלאה? נשמח לעזור!

רגע! לפני שאתם עוזבים...
השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם ללא התחייבות